Ε.Σ.Σ.Κ.

Subscribe to Ε.Σ.Σ.Κ. feed
Updated: 7 min 9 sec ago

Προκήρυξη του 3ου τουρνουά ράπιντ 2018 της ΕΣΣΚ

Thu, 11/29/2018 - 12:37
Προκήρυξη του 3ου τουρνουά ράπιντ 2018 της ΕΣΣΚ stefanatos Thu, 29/11/2018 - 12:37

Αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΣΣΚ για το 2019

Tue, 11/27/2018 - 23:10
Αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΣΣΚ για το 2019 stefanatos Tue, 27/11/2018 - 23:10

Εξελίσσονται τα Πρωταθλήματα Εφήβων-Νεανίδων <18 Κρήτης 2018

Sun, 11/18/2018 - 20:27
Εξελίσσονται τα Πρωταθλήματα Εφήβων-Νεανίδων <18 Κρήτης 2018 stefanatos Sun, 18/11/2018 - 20:27

Προκήρυξη Ατομικού Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων <18 Κρήτης 2018

Tue, 11/13/2018 - 23:35
Προκήρυξη Ατομικού Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων <18 Κρήτης 2018 stefanatos Tue, 13/11/2018 - 23:35

Ενημέρωση-δηλώσεις συμμετοχής για το Πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής 2019

Mon, 11/12/2018 - 19:23
Ενημέρωση-δηλώσεις συμμετοχής για το Πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής 2019 stefanatos Mon, 12/11/2018 - 19:23

Προκήρυξη του 2ου τουρνουά ράπιντ 2018 της ΕΣΣΚ

Mon, 11/05/2018 - 23:30
Προκήρυξη του 2ου τουρνουά ράπιντ 2018 της ΕΣΣΚ stefanatos Mon, 05/11/2018 - 23:30

Ο Ο.Α.Χ. Πρωταθλητής Κρήτης στο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018

Sun, 11/04/2018 - 20:31
Ο Ο.Α.Χ. Πρωταθλητής Κρήτης στο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018 stefanatos Sun, 04/11/2018 - 20:31

Στις 19.30 αύριο Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018 η συνάντηση των υπευθύνων των ομάδων της Β΄Εθνικής

Wed, 10/24/2018 - 21:37
Στις 19.30 αύριο Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018 η συνάντηση των υπευθύνων των ομάδων της Β΄Εθνικής stefanatos Wed, 24/10/2018 - 21:37

Προκήρυξη του FINAL 4 του Διασυλλογικού Παίδων-Κορασίδων

Wed, 10/24/2018 - 01:49
Προκήρυξη του FINAL 4 του Διασυλλογικού Παίδων-Κορασίδων stefanatos Wed, 24/10/2018 - 01:49

O.A.X., ΟΦΗ 2000, ΚΑΪΣΣΑ και Ο.Α.Α.Η.στο FINAL 4 του Διασυλλογικού Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018

Mon, 10/22/2018 - 19:33
O.A.X., ΟΦΗ 2000, ΚΑΪΣΣΑ και Ο.Α.Α.Η.στο FINAL 4 του Διασυλλογικού Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018 stefanatos Mon, 22/10/2018 - 19:33

Προκήρυξη του 1ου τουρνουά ράπιντ 2018 της ΕΣΣΚ

Wed, 10/10/2018 - 16:46
Προκήρυξη του 1ου τουρνουά ράπιντ 2018 της ΕΣΣΚ stefanatos Wed, 10/10/2018 - 16:46

Μετάθεση του FINAL 4 Παίδων-Κορασίδων Κρήτης και της συνάντησης για το Πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής

Wed, 10/10/2018 - 16:16
Μετάθεση του FINAL 4 Παίδων-Κορασίδων Κρήτης και της συνάντησης για το Πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής stefanatos Wed, 10/10/2018 - 16:16

Αποτελέσματα στα Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018

Sun, 10/07/2018 - 23:41
Αποτελέσματα στα Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018 stefanatos Sun, 07/10/2018 - 23:41

Αποτελέσματα 3ου γύρου και κλήρωση 4ου γύρου στο Παίδων-Κορασίδων Ανατολικής Κρήτης

Sat, 10/06/2018 - 21:20
Αποτελέσματα 3ου γύρου και κλήρωση 4ου γύρου στο Παίδων-Κορασίδων Ανατολικής Κρήτης stefanatos Sat, 06/10/2018 - 21:20

Αποτελέσματα 2ου γύρου στα Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων

Sun, 09/30/2018 - 21:08
Αποτελέσματα 2ου γύρου στα Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων stefanatos Sun, 30/09/2018 - 21:08

Αποτελέσματα 1ου γύρου στο Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων

Sat, 09/29/2018 - 23:04
Αποτελέσματα 1ου γύρου στο Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων stefanatos Sat, 29/09/2018 - 23:04

Κληρώσεις 1ου γύρου στα Ομαδικά Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων

Tue, 09/25/2018 - 22:52
Κληρώσεις 1ου γύρου στα Ομαδικά Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων stefanatos Tue, 25/09/2018 - 22:52

Κάρτα Υγείας Αθλητή στο σκάκι (το αργότερο μέχρι 8 Οκτωβρίου 2018)

Sat, 09/22/2018 - 17:01
Κάρτα Υγείας Αθλητή στο σκάκι (το αργότερο μέχρι 8 Οκτωβρίου 2018) stefanatos Sat, 22/09/2018 - 17:01

Προκήρυξη Διασυλλογικού Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018

Sat, 09/22/2018 - 16:56
Προκήρυξη Διασυλλογικού Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018 stefanatos Sat, 22/09/2018 - 16:56

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάληψη του FINAL 4 Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018

Sat, 09/22/2018 - 13:59
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάληψη του FINAL 4 Παίδων-Κορασίδων Κρήτης 2018 stefanatos Sat, 22/09/2018 - 13:59

Pages